Madeleine Pyk färglitografi
2021-03-11
889173
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad M Pyk, 230/250, färglitografi, bladmått ca 53x57 cm, oramad