Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): Frukost med jamare, signerad Madeleine Pyk, 214/250, färglitografi, bladmått ca 60x62 cm, oramad
889176
2021-03-12