Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
JARDINJÄR, jugend, nysilver och glas, 1900-talets början, stiliserad dekor av växter, lös insats av slipat glas, höjd 10, längd 37 cm
Slitage, minnesgravyr
889177
2021-03-24