Jardinjär, nysilver och glas, jugend

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

JARDINJÄR, jugend, nysilver och glas, 1900-talets början, stiliserad dekor av växter, lös insats av slipat glas, höjd 10, längd 37 cm

Slitage, minnesgravyr

889177

2021-03-24