Madeleine Pyk färglitografi

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Frukost med jamare, signerad Madeleine Pyk, 215/250, färglitografi, bladmått ca 60x62 cm, oramad

889178

2021-03-18