Skulptur Superbowl

Skulptur Superbowl
Skulptur Superbowl
Skulptur Superbowl
Skulptur Superbowl
Skulptur Superbowl
Skulptur Superbowl
Skulptur Superbowl
Skulptur Superbowl
Skulptur Superbowl
Skulptur Superbowl
Skulptur Superbowl
Skulptur Superbowl

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur "SuperBowl", förgylld brons, signerad på insidan av hjälmen, höjd ca 30 cm

889187

2021-03-12