Lennart Hall oljemålning

Lennart Hall oljemålning
Lennart Hall oljemålning
Lennart Hall oljemålning
Lennart Hall oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LENNART HALL (1921-2013): signerad Hall, a tergo titel "Tillsammans med ljus och jord", olja på pannå, ca 57x46 cm

889195

2021-03-18