Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition med kvinnor bärande korgar, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, 46x37 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
889196
2021-03-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner