Fabian Lundqvist ballerinor

Fabian Lundqvist ballerinor
Fabian Lundqvist ballerinor
Fabian Lundqvist ballerinor
Fabian Lundqvist ballerinor

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition med kvinnor bärande korgar, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, 46x37 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

889196

2021-03-18