Gösta Lindqvist oljemålning

Gösta Lindqvist oljemålning
Gösta Lindqvist oljemålning
Gösta Lindqvist oljemålning
Gösta Lindqvist oljemålning
Gösta Lindqvist oljemålning
Gösta Lindqvist oljemålning
Gösta Lindqvist oljemålning
Gösta Lindqvist oljemålning
Gösta Lindqvist oljemålning
Gösta Lindqvist oljemålning
Gösta Lindqvist oljemålning
Gösta Lindqvist oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÖSTA LINDQVIST (född 1928): Landskapsmotiv, 3 st, signerade, olja på pannå samt duk, höjd ca 24-40, bredd ca 31-53 cm

889199

2021-03-18