Torsten Hult oljemålning

Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

TORSTEN HULT (1922-2012): "Sommar", signerad T Hult, a tergo, olja på duk, ca 49x59 cm

889201

2021-03-18