Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHARLES THEODORE PERRON (1862-1934): Kanna, art noveau, vitmetall, signerad Ch Perron, dekorerad med kvinnofigur och bladslingor, höjd ca 25 cm
Bucklor, sliten yta
889205
2021-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här