Silverbestick

Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

BESTICK, silver, mestadels skedar, 18/1900-tal, variernade modeller samt smeder, vikt ca 776 g

Kuntoraportti

Gravyr, slitage

889207

Päivämäärä:

2021-03-12