Silverbestick
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
BESTICK, silver, mestadels skedar, 18/1900-tal, variernade modeller samt smeder, vikt ca 776 g
Kuntoraportti
Gravyr, slitage
889207
Päivämäärä:
2021-03-12