Angelica Wiik färglitografi med glitter

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): Jazz, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, numrerad 18/290, bladmått ca 60 x42 cm

889209

2021-03-16