Andreas Wargenbrant skulptur

Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur
Andreas Wargenbrant skulptur

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, skulptur, vitmålat gjutjärn, rostpatinerat, monogramsignerad och daterad 2016, längd 32 cm, höjd 33,5 cm.

889221

2021-03-12