Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ARDY STRÜWER (född 1939): , "Haut de Cagnes", signerad och daterad -86, olja på duk, ca 33x41 cm
889222
2021-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här