Ardy Strüwer oljemålning
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
ARDY STRÜWER (född 1939): , "Haut de Cagnes", signerad och daterad -86, olja på duk, ca 33x41 cm
Kuntoraportti
889222
Päivämäärä:
2021-03-16