Cafebord

Cafebord
Cafebord
Cafebord
Cafebord
Cafebord
Cafebord

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CAFEBORD, 1900-talets första hälft,, fot i målat gjutjärn, senare skiva i grön marmor, höjd ca 71 samt diameter 50 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, kompletterad

889226

2021-03-16