Snurrpall

Snurrpall
Snurrpall
Snurrpall
Snurrpall
Snurrpall
Snurrpall
Snurrpall
Snurrpall
Snurrpall
Snurrpall

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNURRPALL, arbetspall, Nordiska Kompaniet, nr. 560-002, 1900-talets mitt, snurrbar i höjd, underrede i järn samt böjträ, sitthöjd (lägsta) ca 38 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

889235

2021-03-16