Sekretär england 1900-tal

Sekretär england 1900-tal
Sekretär england 1900-tal
Sekretär england 1900-tal
Sekretär england 1900-tal
Sekretär england 1900-tal
Sekretär england 1900-tal
Sekretär england 1900-tal
Sekretär england 1900-tal
Sekretär england 1900-tal
Sekretär england 1900-tal
Sekretär england 1900-tal
Sekretär england 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

1 000 SEK

SEKRETÄR, England, 1900-talets andra hälft, fanér i mahogny, 5 lådor, klaff med grön skinnskiva, bakomvarande inredning, beslag i mässing, höjd ca 116, 72x42 cm

Bruksspår

889239

2021-03-16