Angelica Wiik

Angelica Wiik
Angelica Wiik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): Kvinna med zebra, färglitografi med glitter, signerad och nymrerad EA, bladstorlek ca 43 x 30 cm.

Inga synliga sksador, ej examinerad ur ram.

889249

2021-03-13