Herrbyrå

Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

800 SEK

HERRBYRÅ, tidigt 1900-tal, furu, med handtag i mässing, 6 lådor, höjd ca 122 samt 79x48 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage med patina, avskavningarna, märken, Senare handtag, mindre träbit fattas, nyckel saknas

889275

2021-03-16