David Rosén matgrupp Futura

David Rosén matgrupp Futura
David Rosén matgrupp Futura
David Rosén matgrupp Futura
David Rosén matgrupp Futura
David Rosén matgrupp Futura
David Rosén matgrupp Futura
David Rosén matgrupp Futura
David Rosén matgrupp Futura
David Rosén matgrupp Futura
David Rosén matgrupp Futura
David Rosén matgrupp Futura
David Rosén matgrupp Futura
David Rosén matgrupp Futura
David Rosén matgrupp Futura
David Rosén matgrupp Futura
David Rosén matgrupp Futura
David Rosén matgrupp Futura
David Rosén matgrupp Futura
David Rosén matgrupp Futura
David Rosén matgrupp Futura

Klubbat för:

16 000 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

DAVID ROSÉN, " Futura" matgrupp 9 dlr, för Nordiska Kompaniet, bl a teak, brickmärkt, bestående av matbord med 2 iläggsskivor a 60 cm, höjd ca 74, diameter 120, 8 stolar, bok, sitthöjd 45 cm

Zustandsbeschreibung

Repor, märken, slitage, fläckar

889277

2021-03-17