Handspeglar Hans Agne Jakobsson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, handspeglar, 2 st, teak, 1960-tal, längd ca 37 cm

En spegel med ytslitage och smärre spicka

889293

2021-03-13