Bordslampor
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPOR, Italien, 2 st, 1 par, 1900-talets andra hälft, 1 ljuspunkt vardera, svart alabaster,med textila skärmar, höjd, utan skärm ca 60 cm
Smärre nagg och slitage, funktionen garanteras ej
889299
2021-03-16