Klubbat för:
1 700 SEK
3 000 SEK
SÅSKANNA, silver, 1800-tal, handtag i trä, kannans höjd ca 9, största diameter 13 cm
Lagning i botten, bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage
889304
2021-03-16