Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PABLO PICASSO (1887-1985): "Maternité", signerad och daterad i trycket le 29.4.63 Picasso, litografi, ca 50x38 cm

889310

2021-03-13