Litografier Bengt Lindström

Litografier Bengt Lindström
Litografier Bengt Lindström
Litografier Bengt Lindström
Litografier Bengt Lindström
Litografier Bengt Lindström
Litografier Bengt Lindström
Litografier Bengt Lindström
Litografier Bengt Lindström

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), 2 st, kompositioner, signerade, dedikationstext, ca 22x26, 30x23 cm

889318

2021-03-16