Verner Molin akvarell

Verner Molin akvarell
Verner Molin akvarell
Verner Molin akvarell
Verner Molin akvarell

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VERNER MOLIN (1907-1980): "I luft före åska", signerad och daterad 64, akvarell, bildmått ca 25x32 cm, baksida med bläckteckning och dedikation

889353

2021-03-13