Monterskåp 1800-tal

Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VITRIN / MONTERSKÅP, 1800-tal, empirestil, fanérad i mahogny, delvis filtklädda hyllplan, förgyllda dekorelement, stenskiva, 143,5, 98x41 cm

Fanérsläpp, skador och slitage

889362

2021-03-15