Divan

Divan
Divan
Divan
Divan
Divan
Divan
Divan
Divan
Divan
Divan

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DIVAN, 1900-talets första hälft, textilklädsel, bredd ca 200, rygghöjd ca 90 cm

Bruksslitage, fläckar kring klädsel förekommer samt stötmärken kring stomme

889370

2021-03-16