Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
YTTERFODER, 1 par, porlsin, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom kantondekor av palatsscener, diameter 23 cm.
Bruksslitage.
889372
2021-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här