Skrvbordsstol engelsk stil

Skrvbordsstol engelsk stil
Skrvbordsstol engelsk stil
Skrvbordsstol engelsk stil
Skrvbordsstol engelsk stil
Skrvbordsstol engelsk stil
Skrvbordsstol engelsk stil
Skrvbordsstol engelsk stil
Skrvbordsstol engelsk stil
Skrvbordsstol engelsk stil
Skrvbordsstol engelsk stil
Skrvbordsstol engelsk stil
Skrvbordsstol engelsk stil

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, engelsk stil, 1900-talets slut, mahogny, djuphäftad skinnklädsel, på hjul, rygghöjd ca 100, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

889376

2021-03-16