Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HELMER OSSLUND (1866-1938): Motiv med liggande kvinna, olja på pannå, ca 42x30 cm
PROVENIENS: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem
889379
2021-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här