Christer von Rosen
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
CHRISTER VON ROSEN (1928-2015): "Klipporna", tempera, signerad samt daterad 1963 a tergo, ca 19x26 cm
PROVENIENS: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem
ej examinerad ur ram
889382
2021-03-20