Christer von Rosen

Christer von Rosen
Christer von Rosen
Christer von Rosen
Christer von Rosen
Christer von Rosen
Christer von Rosen

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

CHRISTER VON ROSEN (1928-2015): "Klipporna", tempera, signerad samt daterad 1963 a tergo, ca 19x26 cm

PROVENIENS: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem

ej examinerad ur ram

889382

2021-03-20