Bror Marklund blandteknik
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
BROR MARKLUND (1907-1977): komposition, blandteknik, signerad Bror Marklund, ca 51x38 cm
PROVENIENS: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem
Åldersrelaterat slitage, ej examinerad ur ram
889384
2021-03-20