Bror Marklund blandteknik

Bror Marklund blandteknik
Bror Marklund blandteknik
Bror Marklund blandteknik
Bror Marklund blandteknik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BROR MARKLUND (1907-1977): komposition, blandteknik, signerad Bror Marklund, ca 51x38 cm

PROVENIENS: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem

Åldersrelaterat slitage, ej examinerad ur ram

889384

2021-03-20