Roberto Matta etsning
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROBERTO MATTA (1911-2002): Komposition, etsning, signerad, numrerad 61/61, ca 18x27 cm
PROVENIENS: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem
Ej examinerad ur ram, något löst sittande glas
889386
2021-03-20