Roberto Matta etsning

Roberto Matta etsning
Roberto Matta etsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROBERTO MATTA (1911-2002): Komposition, etsning, signerad, numrerad 61/61, ca 18x27 cm

PROVENIENS: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem

Ej examinerad ur ram, något löst sittande glas

889386

2021-03-20