Bägare silver 17/1800-tal

Bägare silver 17/1800-tal
Bägare silver 17/1800-tal
Bägare silver 17/1800-tal
Bägare silver 17/1800-tal
Bägare silver 17/1800-tal
Bägare silver 17/1800-tal
Bägare silver 17/1800-tal
Bägare silver 17/1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, 2 st, silver, bl a Lars Magnus Holm Kristianstad 1812, cisselerad dekor, höjd ca 7-11,5 cm, total vikt ca 126 g

Bucklor brisningar

889390

2021-03-14