Torsten Bergmark oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TORSTEN BERGMARK (1920-96): "Hopp", olja på duk, monogramsignerad och daterad TB -64, à tergo signerad och daterad Torsten Bergmark 1964 samt nr 782, utställningsetiketter, gåva till konstnärens syster, ca 52x42 cm
889404
2021-03-14