Torsten Bergmark oljemålning

Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TORSTEN BERGMARK (1920-96): "Hopp", olja på duk, monogramsignerad och daterad TB -64, à tergo signerad och daterad Torsten Bergmark 1964 samt nr 782, utställningsetiketter, gåva till konstnärens syster, ca 52x42 cm

889404

2021-03-14