Torsten Bergmark oljemålning

Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning
Torsten Bergmark oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN BERGMARK (1920-96): "Skiss från Pave Monceau", olja på pannå, monogramsignerad och daterad TB, à tergo daterad Paris april 1949, ca 22x27 cm

889406

2021-03-14