Johannes Olsson oljemålning

Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

JOHANNES OLSSON (född 1945): Aloe, signerad Johannes O, olja på duk, ca 92x93 cm

889422

2021-03-14