Wiwen Nilsson skålar

Wiwen Nilsson skålar
Wiwen Nilsson skålar
Wiwen Nilsson skålar
Wiwen Nilsson skålar
Wiwen Nilsson skålar
Wiwen Nilsson skålar
Wiwen Nilsson skålar
Wiwen Nilsson skålar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WIWEN NILSSON, skålar, 2 st, stämplade WN, A.Nilsson, veckad dekor samt kulfötter, höjd ca 4,5, diam 10 cm, vikt ca 134g

smärre slitage

889425

2021-03-17