Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WIWEN NILSSON, skålar, 2 st, stämplade WN, A.Nilsson, veckad dekor samt kulfötter, höjd ca 4,5, diam 10 cm, vikt ca 134g
smärre slitage
889425
2021-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här