Dekorelement senempire

Dekorelement senempire
Dekorelement senempire
Dekorelement senempire
Dekorelement senempire
Dekorelement senempire
Dekorelement senempire
Dekorelement senempire
Dekorelement senempire

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DEKORELEMENT, 7 st, 1800-tal, senempire, skuren dekor, iform av facklor, förgyllda, längd ca 49 cm

Slitage, avslag, spickor,

889434

2021-03-14