Terrin Kina
Valmis
2021-03-20
889439
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
TERRIN, Kina, porslin, polykrom kantondekor, 1900-talets andra häflt, förgylld dekor på lockknopp samt hänklar, längd 36 cm, höjd 26 cm.
Sedvanligt ytslitage, smärre tillverkningsdefekter.