Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
LOCKURNA, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom dekor med fåglar på blommande kvist, märkt med fyra karaktärsmärke i botten, höjd 26 cm.
Lättare bruksslitage.
889442
2021-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här