Bägare och vas silver

Bägare och vas silver
Bägare och vas silver
Bägare och vas silver
Bägare och vas silver
Bägare och vas silver
Bägare och vas silver
Bägare och vas silver
Bägare och vas silver
Bägare och vas silver
Bägare och vas silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE och VAS, 3 dlr, silver, 1900-talets första hälft, svenska kontrollstämplar, vas med fylld botten, 11,5-8 cm, silvervikt exl. vas ca 175g

Bruks- och åldersrelaterat slitage

889443

2021-03-17