Slava Kliuchniko oljemålning
Valmis
2021-03-14
889445
| Korkein tarjous | 15 500 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): "Sommarblommor i rörstrandskruka", signerad V. Kliuchnikov, daterad a trego 2019olja på duk, ca 65x45 cm