Slava Kliuchniko oljemålning
Closed
2021-03-14
889445
| Sold for | 15 500 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): "Sommarblommor i rörstrandskruka", signerad V. Kliuchnikov, daterad a trego 2019olja på duk, ca 65x45 cm