Slava Kliuchniko oljemålning

Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning
Slava Kliuchniko oljemålning

Klubbat för:

15 500 SEK

5 000 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): "Sommarblommor i rörstrandskruka", signerad V. Kliuchnikov, daterad a trego 2019olja på duk, ca 65x45 cm

889445

2021-03-14